Skip to content

Čo je to osobný bankrot?

by admin on June 27th, 2013

Veta, ktorú v dnešnej dobe hovorí veľa ľudí. Smutné, ale je to tak. Doba je ťažká. Väčšina z nás svojej práci obetuje mnoho času a energie, ale aj tak zarobíme len toľko, aby sme mali na bývanie, stravu. Jednoducho bežné náklady. A niekto nemá ani toľko. Chceme sa aj aspoň niekedy potešiť, kúpiť si niečo pekné, ísť na dovolenku a podobne. Ale ako, keď na to nemáme? Na to sú tu napríklad pôžičky. Veď ich splatíme, povieme si. Často to tak ale nie je. Zistíme, že splátky nedokážeme splácať. Či už preto, že sme situáciu zle odhadli, prišli sme o zamestnanie alebo podobne. Máme dlh, ktorý stále rastie. Veľmi nepríjemná situácia, ktorá nám nedá spávať. Našťastie ale existuje riešenie, ktoré nám dokáže pomôcť – osobný bankrot.empty_pockets_broke_destitute

Čo je osobný bankrot?

Jediné zákonné riešenie, pomocou ktorého sa môžete zbaviť dlhov, ktoré nedokážete splácať. Prebieha pod dozorom súdu, takže počas neho a ani po jeho úspešnom skončení nie je možné vymáhať vaše dlhy alebo postihnúť váš majetok exekúciou. V jeho priebehu vaše dlhy už nerastú. To je určite veľmi potešujúca správa. Po uplynutí 3-ročnej skúšobnej doby, plnení pokynov súdu a zložení určitej finančnej čiastky (maximálne 70% ročného príjmu) ku koncu každého kalendárneho roka môžete byť definitívne oddĺžený! To musí byť skvelý pocit pre každého.

Kto to zariadi?

cropped-logo_akvs.png

Veľmi rada vám s tým pomôže advokátska kancelária ŠKODA LEGAL s.r.o. Má bohaté skúsenosti s bankrotom, čo je zárukou spoľahlivosti, profesionality a bezpečnosti. Budú vám navrhnuté všetky alternatívy, ktoré budú viesť k úspešnému podaniu návrhu na vyhlásenie osobného bankrotu.

Ako na to?

Stačí, keď navštívite stránku a vyberiete si z balíčkov služieb. V ponuke sú balíčky Easy, Komplet a Profi. Pri najlacnejšom musíte väčšinu vecí vybaviť sami a kancelária vám bude radiť. Pri najdrahšom je to naopak. Nemusíte sa skoro o nič starať, kancelária skoro všetko vybaví za vás. Takže je len na vašom rozhodnutí, ktorý balíček si vyberiete.

Tak čo? Viete si predstaviť ten pocit? Začať s čistým štítom, bez dlhov, exekúcií, zrážok zo mzdy a strachu o svoju budúcnosť. Úžasné. Ak ho chcete zažiť, neváhajte a kontaktujte advokátsku kanceláriu. Môžete tak urobiť na stránke a nájdete tam tiež ďalšie informácie, ako to celé prebieha, pre koho to je vhodné a ďalšie. Držím vám palce, aby sa vám z finančných problémov podarilo dostať čo najskôr, a aby ste už konečne zase mohli kľudne spávať.

From → Osobný bankrot

Comments are closed.